Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gctasari/domains/gctasarim.com.tr/public_html/wp-content/plugins/unyson/framework/core/components/extensions/manager/class--fw-extensions-manager.php on line 3682
Biz Kimiz | Gc Tasarım, Grafik Tasarım, Web Tasarım, Sosyal Medya

Biz Kimiz

Kısa Hikayemiz

Firmamız GC Tasarım 2009 yılından bu yana sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır.

Kurulduğu günden itibaren yazılım ve matbaa konusunda uzman kadromuzla, siz değerli müşterilerimize yorulmadan hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Amacımız ; firmamızın değişmez prensipleri arasında olan daima kalite, hizmet, güler yüz, uygun fiyat ve zamanında teslim ilkeleri çerçevesinde çalışmaktır.

  1. Aug, 2010
    Şirketin Kuruluşu

    GC Tasarım “başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle müşterilerimizin gösterdiği ilgi ve desteğinden ötürü web yazılımpromosyon ve grafik çalışmalarımızla bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Misyonumuz

Çevreye saygılı, kalite ve sağlamlığı temin eden ve müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan ve güvenilirliği koruyarak, dinamik gelişme içinde olan bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz

Kişilerin ve kurumların reklam ve yazılım sektöründe ihtiyaç duyduğu tüm görsel çözümleri sunarak hızla gelişen lider bir firma olmayı hedeflemektir.

Sonuç Olarak

GC Tasarım’ı tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederken, sektörde faaliyet gösteren değerli firmalarımızı ve yeni müşterilerimizi de , ürün ve hizmet kalitemizle tanıştırmaktan büyük mutluluk duyacağımızı ifade ederiz.

Ekip

Cihan HACIHAN
Cihan HACIHAN

General Coordinator

Gökhan TANRIKULU
Gökhan TANRIKULU

Managing Director

Burak Medinovski
Burak Medinovski

Front End Developer

Vizyonumuz

Kişilerin ve kurumların reklam ve yazılım sektöründe ihtiyaç duyduğu tüm görsel çözümleri sunarak hızla gelişen lider bir firma olmayı hedeflemektir.

Değerli Müşterilerimiz

Referanslarımızdan Bazılarını Görebilirsiniz.