Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gctasari/domains/gctasarim.com.tr/public_html/wp-content/plugins/unyson/framework/core/components/extensions/manager/class--fw-extensions-manager.php on line 3682
E-Mail Pazarlama | Gc Tasarım, Grafik Tasarım, Web Tasarım, Sosyal Medya

E-Mail Pazarlama

E-Mail Marketing

Bilmeyenler açısından çok tanıdık bir yöntem olamayabilir ama e-mail pazarlama kişilerin ürün ve hizmetlerini elektronik posta aracılığı ile pazarlamasına verilen isimdir.
20. yüzyıl son derece önemli teknolojik gelişmelere yol açan bir dönem. Bu dönemde birbiri ardına yaşanan gelişmelerden en önemlisi hiç şüphe yok ki önce bilgisayarların sonra cep telefonlarının ve bunlara paralel internetin insanların yaşamına girmesi.

  • Tüm bu gelişmelere istinaden de yeni yeni meslekler ortaya çıkmış durumda. Elbette bu yeni ortaya çıkan mesleklere istinaden yeni firmalar da.
  • Artık pazarlama olgusu değişti ve insanlar günümüzde yerlerinden kalkmadan ürünlerini, hizmetlerini dünyanın bir başka yerine pazarlıyor.
Nedir E-Mail Pazarlama?
Bilmeyenler açısından çok tanıdık bir yöntem olamayabilir ama e-mail pazarlama kişilerin ürün ve/veya hizmetlerini elektronik posta aracılığı ile pazarlamasına verilen isimdir. Bir tür doğrudan pazarlama olgusudur. Kimi zaman kişilerin kendi elektronik posta kutularına düşen tanıtım amaçlı postalar tamamen e-mail aracılığı ile yapılan pazarlama türüdür. Günümüzde dünyanın her yerine bu kanal üzerinden giderek firmaların kendisini tanıtması ve ürünlerini pazarlaması mümkündür. Son derece kolay ve doğru bir biçimde yapılır ise doğru hedef kitleler seçilir ise çok önemli getirileri vardır.

Detay

Bu Hizmet Kimden Alınır?
İşte sizin de böylesi bir alanda pazarlama isteminiz var ise bu alanda hizmet alabileceğiniz en doğru adreslerin başında GC tasarım olarak biz geliyoruz.
2009 yılından beri sektörün içinde olan bir firma olarak alanında eğitimli, genç dinamik müşteri odaklı personellerimiz ile size bu alanda eksiksiz ve kusursuz hizmet verme amacı ile yola çıktık. Sizlere bu hizmeti verir iken tamamen bu işte deneyim kazanmış personellerimiz öncelikle ürünlerinizi tanıyor. Sonra hedef kitlenizi tanıyor. Bu doğrultuda yapılan fizibilite çalışmaları sonucunda da belirlenen kurum ve kişilere e-mail ile pazarlama yapıyor.

Detay