Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gctasari/domains/gctasarim.com.tr/public_html/wp-content/plugins/unyson/framework/core/components/extensions/manager/class--fw-extensions-manager.php on line 3682
Grafik & Matbaa Basım | Gc Tasarım, Grafik Tasarım, Web Tasarım, Sosyal Medya

Grafik & Matbaa Basım

Katalog
Katalog

Katalog basımı bildiğiniz gibi baskı ve fiyatları açısından ve de ayrıca ucuz ve örnekleriyle görsel olan firmaların en önemli reklam ürünüdür.

Broşür
Broşür

Broşür basımı, işletmelerin baskı ve fiyatları yada ucuz oluşu konusunda reklam yapabileceği ürünlerin başında gelmektedir.

Kurumsal Kimlik
Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik bir kurumun ifade etme şekli ve kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Belirli olarak çizilmiş ve genellikle değişmez unsurlardır.

Ciltli İşler
Ciltli İşler

Ciltli İşlerinizin basımı ihtiyaçlarınızda sizler için kaliteli hizmetler sunuyoruz. Bu kaliteli hizmetlerimizi firmanızın tarzına uygun tasarımlarımız ile yansıtmaktayız.

Afiş Basımı
Afiş Basımı

Afiş Basımı Kendi marka kimliğinizi öne çıkartabilmeniz için yoğun bir şekilde tercih edilen bu ürünler, şıklığı ve zarafeti yakalamanıza yardımcı oluyor.

Promosyon
Promosyon

Gc Tasarım olarak kurumsal firmalara Promosyon Kalem, Promosyon Anahtarlık, Promosyon Kalem Setleri gibi bir çok promosyon ürünün basımı ve tasarımı mevcuttur.

Grafik Tasarım ve Baskı Konusunda Yanınızdayız

Grafik tasarımı, kartvizit basımı, katalog basımı, insört basımı, sertifika basımı, cepli dosya basımı, bloknot basımı, fatura basımı, sipariş fişi basımı, ciltli işlerin basımı, davetiye basımı, tanıtım broşürü basımı ve daha birçok matbaa işlerinde GC tasarım olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

2009 yılında bu sektöre giriş yapmış bulunmaktayız.  Ve o zamandan şimdiye kadar sizlerin de desteği ile en iyi hizmeti en son teknolojilerle sizlere sunmaktayız. Düğün davetiyesi mi basılacak dilerseniz siz çizin ve biz de en kaliteli ve en iyi ürünlerle basalım dilerseniz de firmamızın özenle tasarladığı düğün davetiyeleri arasından istediğinizi seçin ve biz yine en iyi şekilde çoğaltma işlemini gerçekleştirelim. Hizmetlerimiz bununla sınırlı değildir. İş yeriniz için kart veya broşür çıkartmak basmak istiyorsanız istediğiniz tasarımı istediğiniz şekilde yaptırabilirsiniz. Siz bize hayallerinizi anlatın bizde bunu gerçekleştirelim en iyi tanıtım broşürlerini de Gc Tasarım olarak biz yaparız bu kadar iddialıyız çünkü bu işe gönlümüzü vermiş bulunmaktayız.

Kart, davetiye, broşür, katalog bu tarz tanıtım amaçlı ürünler dışında da birçok çalışmalarımız bulunmaktadır. Bundan da anlayabileceğiniz gibi günümüzde mağazalarda, marketlerde, restoranlarda, hatta yolda, arabalarda kısacası hayatın her alanında kullanılan tüm ürünler bir grafik tasarımı ürünüdür. Bizimde buradaki amacımız bu ürünlerin en iyi şekilde tasarlanması veya en iyi şekilde korunması hatta ve hatta bu ürünlerin tanıtımının en iyi şekilde yapılmasıdır.

GC Tasarım olarak hep en iyisine en ilerisine odaklıyız. Bu amacımız doğrultusunda siz müşterilerimizin memnuniyetini de garanti ediyoruz. Grafiklerimizde, çizimlerimizde veyahut basım aşamasında her zaman dikkat ettiğimiz ölçütler vardır bunlar, renk uyumu, ton farkı, çizgi düzeni, doku, biçim, ölçü ve yönlerin en doğru şekilde dizayn edilerek çizim ve basım işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. Bu yönde bizleri tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Memnuniyetinizin garantisini veririz.